• Свеж
Runyangshi Природни Јасно Кварц Исцелување Кристал Прачки, 5.9-6.7(15-17cm) Голем 6 Фацетирани Реики Чакра Камења, Лекување Кристал Единствена Точка Стапче Фацетирани Призмат?

Runyangshi Природни Јасно Кварц Исцелување Кристал Прачки, 5.9-6.7(15-17cm) Голем 6 Фацетирани Реики Чакра Камења,

DEN 599.76
Достапно е за нарачката

Стока

Runyangshi е основана во кристал сити, Donghai Каунти, кои се познати по својата кристално во Кина ширум светот.Јасно кварц е еден од најпопуларните кристали како исцелување кристал, collectable или украс.Рака-полиран кристал стапче се помоќни отколку исцелување кристали, и тие може да се удвои на исцелителна моќ, Бидејќи на совет на кристално стапче привлекува и водичи енергија според насока место тоа, тоа ви помага да се фокусира енергијата на кристалот на вашата цел и се користат моќни вибрации генерирани од страна на кристал зрачење за да се постигне целта.Рака-полиран кристал стапче се помоќни отколку исцелување кристали, и тие може да се удвои на исцелителна моќ, Бидејќи на совет на кристално стапче привлекува и водичи енергија според насока место тоа, тоа ви помага да се фокусира енергијата на кристалот на вашата цел и се користат моќни вибрации генерирани од страна на кристал зрачење за да се постигне целта.Сепак, ако сте незадоволни со било ставки, само да не контактирате за ако имате било какви прашања, ние ќе ви даде задоволни решение.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата