• Свеж
Летните Bedspread Ватенка Близнак Големина Бохемија Стил Цветни Шари Модел Сите-Сезона Утешителот Прекривки Вметнете или самостојна Утешителот, Удобно Климатизација

Летните Bedspread Ватенка Близнак Големина Бохемија Стил Цветни Шари Модел Сите-Сезона Утешителот Прекривки

DEN 2058.00
Достапно е за нарачката

Стока

Пакет : 1 Постелнина Ватенка Близнак Големина(64x88in=163x224cm), без перница шамс, тоа може да се користи сам или да се користат со ватенка капак.Материјал : MICRIFIBER & ПОЛИЕСТЕР,меко чувство, дише, лесни и тенки,може да се користи како ватенка, bedspread и coverlet, кревет ќебе, доволно тежина за да бидете удобно, одлично да се користи на целата година.Повод : Одлична за Спиење, троседот, кампување, автомобил, backpacking и патување.на лесни функција обезбедува погодности за носење и чување, се свитка нагоре.Дијамант крои помага да се пополни во место, е реверзибилна, домот печати моделот на една страна, се облекуваат вашиот кревет.Лесно да се грижи - нежно циклус, собори сува на ниска топлина, не кајгана,бледнеат-отпорни, навремено кои се отпорни.На bedspread ватенка е идеална опција за облекување на вашиот кревет во пролет и запотен летните месеци.Feature Material : MICRIFIBER & POLYESTERsoft чувство, дише, лесни и thin Diamond крои помага да се пополни во place Function : Може да се користи како ватенка, bedspread и coverlet, кревет ќебе, доволно тежина за да бидете удобно, одличен за да ги користите сите seasons Great за Спиење, троседот, кампување, автомобил, backpacking и патување.на лесни функција обезбедува погодности за носење и чување, се свитка up Easy да се грижи - нежно циклус, собори сува на ниска топлина, не кајгана,бледнеат-отпорни, навремено кои се отпорни.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата