• Свеж
Mushkin Делта Генералот 4.0 – 1TB PCIe Gen4 x4 NVMe 1.3 – М 2 (2280) Игри PS5 Внатрешни Цврста Состојба Диск (SSD) – 3D QLC – Хардвер Encryption – (MKNSSDDE1TB-D8)

Mushkin Делта Генералот 4.0 – 1TB PCIe Gen4 x4 NVMe 1.3 – М 2 (2280) Игри PS5 Внатрешни Цврста Состојба Диск

DEN 3502.56
Достапно е за нарачката

Стока

1 TB М. 2 (2280) PCIe Генералот 4 x4 NVM Изразат 1.3 SSD.Компатибилност : PS5 / Desktop PC / Лаптоп преносни компјутери.Макс Гласи : 4,700 MB/s ; Max Пишува : 2,100 MB/s.Phison Контролор : E16. 5-Годишно Ограничена Гаранција.Зачна од страст за изведба и конструиран за да помогне да се скрши евиденција, Mushkin АЛФА, ДЕЛТА и ГАМА серија воведува во следната генерација на КОМПЈУТЕР со меморија.Одликувајќи се со најновите спектарот на Phison Контролори.Доставување на неверојатни перформанси и ефикасност, што ги Прави идеална SSD придонеси за гејмери, креаторите на содржина, и компјутерските ентузијасти, кои бараат апсолутно најдобро искуство.Забрзување на вашиот гејмерски искуство за да и го напуштите вашиот противници во прав.Развиена за гејмерите и професионалци, а како, АЛФА, ДЕЛТА, и ГАМА серија SSDs го отклучите вашиот системи вистински перформанси и да ги преземат на вашиот КОМПЈУТЕР за да на следното ниво.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата