• Свеж
DENERASS Живописни Кадифен Животинско Влечки, Хрчак Влечки,Зима Kawai Симпатична Топол Дом Кадифен Влечки, Животински Влечки Хрчак Влечки

DENERASS Живописни Кадифен Животинско Влечки, Хрчак Влечки,Зима Kawai Симпатична Топол Дом Кадифен Влечки, Животински

DEN 551.76
Достапно е за нарачката

Стока

Една Големина - Size : Една Големина(35-42), НИ Големина : 4.5-10, велика БРИТАНИЈА Големина : 2.5-8, ЕУ Големина : 35-42. Се однесуваат на Табелата во Слика за Одредени Големини.Симпатична 3d Цртан филм Животно Сликата Дизајн - Овие Слатки Животни Slippersare Совршен Чевли за Луѓе од Сите Возрасти.Густата Супер Меки Кашмир Дизајн Ви Даде Шанса да се Освежи.Добра Флексибилност - Движете ги Нозете во Нашата Влечки и да Уживате во Нова Носи Искуство.Нозете Се Опкружени со Многу Пријатна Поставата Која Ти Овозможува да се Чувствуваат Како Одење на Облак.Не се лизга Единствена и Durably - Трајни Свитливи Не се лизга Единствена Прави Влечки Совршен за Внатрешна и Надворешна Употреба.Што Го прави Лесно да се Префрла од Куќа Наоколу да се Шета на Отворено или Подигање Пакети во Пошта Кутија.Високо Квалитетен Материјал - Овие Жени Влечки Се Полни со Доволно Мека Памучна за Поддршка на стопалата и Тие Не се Лесно да се Деформира, Кој го Направи Животно Влечки Добри Топлина Задржување на Имотот.Спецификација : Горниот Материјал : Кадифен Единствена Материјал : Обложени Точка Пластични Крпа Стил : Хрчак Розова, Хрчак Браун, Хрчак Сива, Еднорог, Диносаурус, Едно око, Елен, Розова Чудовиште, Husky, Свиња, Зелена Чудовиште, Мачка Предмет Тип : Дома Влечки Сезона : Пролет/есен/летен/зимски Пол : Унисекс Функција : Дише, Не се лизга, Топло, Завиткување Пакетот Вклучува : 1pair * Влечки.

Особините

Upper Material:
Plush
Sole Material:
Coated Dot Plastic Cloth
Style:
Hamster Pink, Hamster Brown, Hamster Gray, Unicorn, Dinosaur, One eye, Elk, Pink Monster, Husky, Pig, Green Monster, Cat
Item Type:
Home Slippers
Season:
Spring/autumn/summer/winter
Gender:
Unisex
Function:
Breathable, Non-slip, Warm, Wrapping
Package Includes:
1pair * Slippers :

Најдобрите понуди во категоријата