• Свеж
WINSOON 5-18FT Лизгачки Штала Дрво Вратата Хардвер Кабинет Плакарот Комплет Антички Стил за Двојни Врати Црна Површина (12FT /144 2 Врати Песната Комплет)

WINSOON 5-18FT Лизгачки Штала Дрво Вратата Хардвер Кабинет Плакарот Комплет Антички Стил за Двојни Врати Црна

DEN 3048.00
Достапно е за нарачката

Стока

БРЕНД : WINSOON - Хардвер Материјал : Висок Квалитет на Јаглероден Челик Површина : Матирано Црна.Вратата Тежина Капацитет : 230lbs се Вклопуваат 2 Панели Околу Ширина : 36" секоја врата на Врата завртување Околу Дебелина : 1 3/8" - 1 3/4".Пакетот Вклучува : (2) 72" Песна (10) Ѕидот Конектори (4) Ролки (4) Вратата Тапа (2) Подот Водич (1) за Инсталација рачно.Сите други потребни хардверски е вклучена како можете да го видите во сликите.САМО хардвер е за продажба, ВРАТА НЕ се ВКЛУЧЕНИ. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - На производи доаѓаат со 5-годишно фабрика гаранција.Помина 120,000 пати отворање и затворање на тест. 2 x 6 FT Железница. 1 x Делница Плоча. 10 x Песна Поддршка. 4 x Челик Закачалка. 4 x Вратата Затка. 4 x Анти-скок Подлога. 2 x Вратата Водич. 1 x Хексадецимален Клуч.Сите други потребни хардверски е вклучена како можете да го видите во сликите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата