• Свеж
Dixie® ЗАНАЕТ-IMALS™ Деца Standup Пријател, Занает, Секојдневни Сад , 34 Count

Dixie® ЗАНАЕТ-IMALS™ Деца Standup Пријател, Занает, Секојдневни Сад , 34 Count

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

34 Чаши по пакет, 10 мл чаши.Печатени Хартиени Чаши.Бидете во standup пријател!.Направи Секојдневни Оброци Забава!. 90 Плочи - 8.5 во 21.5 cm.Dixie Занает-imals направи секојдневниот оброк забава со додадена се направи-се-ви-сопствени изработката искуство во секој пакет!Воведување на лукав колекција на паметни оброк disposables од Dixie дека двоен како лесен-за-направи маски, кукли и повеќе.Сите што ви треба е еден пар на безбедноста ножици и чувство на авантура да се трансформира Dixie Занает-imals во zany изведба зоолошката градина пред или по оброк.Нашите расположливиот хартија чинии и чаши нудат три safari дизајни во секоја сорта пакет и нашите расположливиот хартиените чаши функција десет safari дизајни во секоја сорта пакет.Ние не сме лав, има цела џунглата забава, само чекаат да бидат откриени од страна на вашиот пивце големина истражувачи.Воведување на лукав колекција на паметни оброк disposables од Dixie дека двоен како лесен-за-направи маски, кукли и повеќе.Сите што ви треба е еден пар на безбедноста ножици и чувство на авантура да се трансформира Dixie Занает-imals во zany изведба зоолошката градина пред или по оброк.Нашите расположливиот хартија чинии и чаши нудат три safari дизајни во секоја сорта пакет и нашите расположливиот хартиените чаши функција десет safari дизајни во секоја сорта пакет.Ние не сме лав, има цела џунглата забава, само чекаат да бидат откриени од страна на вашиот пивце големина истражувачи.Воведување на лукав колекција на паметни оброк disposables од Dixie дека двоен како лесен-за-направи маски, кукли и повеќе.Сите што ви треба е еден пар на безбедноста ножици и чувство на авантура да се трансформира Dixie Занает-imals во zany изведба зоолошката градина пред или по оброк.Нашите расположливиот хартија чинии и чаши нудат три safari дизајни во секоја сорта пакет и нашите расположливиот хартиените чаши функција десет safari дизајни во секоја сорта пакет.Ние не сме лав, има цела џунглата забава, само чекаат да бидат откриени од страна на вашиот пивце големина истражувачи.Со трите единствени safari дизајни во внатрешноста на секоја сорта пакет на нашите 9" плочи, лесно можете да креирате маски за неколку минути и да стане шарени зебра, тигар или слон!Проверете нашата колку-на видеото погоре.Добиете "hands-on" искуство со нашите лесен-за-направи прст кукли.Секоја сорта пакет на нашата 7" печатени плочи карактеристики нашите популарни зебра, тигарот, слонот и дизајни.Проверете нашата колку-на видеото погоре.Сите потреби на "стенд-ап" пријател и со нашите различни пакет од 10 мл.чаши, можете да креирате повеќе од еден!Секој пакет доаѓа со нашите зебра, тигар и слон дизајни.Проверете нашата колку-на видеото погоре.Нека вашата имагинација се навистина одат дивите со нашите 9 оз.ладно чаши, кој десет уникатен safari дизајни можете да ја исечете, потоа се меша и натпревар, да создаде речиси 100 zany ликови!Проверете нашата колку-на видеото погоре.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата