• Свеж
Quincy Лабораторија 30AF Челик Хидраулични Принудени-Воздух Гравитацијата Фурната Конвекција, 1.83 Кубни метри, 115V, 1600W

Quincy Лабораторија 30AF Челик Хидраулични Принудени-Воздух Гравитацијата Фурната Конвекција, 1.83 Кубни метри,

DEN 16680.00
Достапно е за нарачката

Стока

Евтини и добро прилагодени за сушење, печење, стерилизирање, испарливи, топлина лекување, annealing и тестирање.Температура контролирана од страна на автоматско хидраулични термостат.UL и АДС - ва компоненти.Во внатрешноста (workspace) мерки 18" ширина од 14-5/8" висина од 12" длабочина.Надвор мерки 20" ширина од 28.5" висина од 14" длабочина.Quincy Лабораторија 30 AF Челик Хидраулични Принудени-Воздух Гравитацијата Фурната Конвекција, 1.83 кубни метри, 115 V, 1600 W.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата