• Свеж
PP MICROBLADING ПИГМЕНТ од Кикирики

PP MICROBLADING ПИГМЕНТ од Кикирики

DEN 489.60
Достапно е за нарачката

Стока

Високи Перформанси Microblading Пигмент.Боја Содржи : 15% ЦРВЕНА 40% ЖОЛТА 35% БЕЛА 10% ЦРНА тон на Боја : Топло Веѓа Боја на Коса : се Користи за да се поправи сива и пурпурна, виолетова кожата, бојата на Кожата нијанси : Сите кожата нијанси се Користи за да се поправи : Светло розова, зелена виолетова, сива веѓите Фицпатрик тип : N/A Мешање е Потребно : Не.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата