• Свеж
Fdit Airbrush, Airbrush Сликарство Материјали Airbrush Тркало, Мултифункционален Шминка Airbrush Комплет за Нокти Airbrush Комплет за Торта Декорација Тетоважа Нокти Дизајн Занаети

Fdit Airbrush, Airbrush Сликарство Материјали Airbrush Тркало, Мултифункционален Шминка Airbrush Комплет за

DEN 806.16
Достапно е за нарачката

Стока

Мултифункционален воздух pen може да се користи за супер фини детали прскање, целокупната прскање или позадина прскање.Погоден за повеќето сликарство апликации и повеќето сликарство медиуми, гравитацијата се хранат дизајн за лесна течност обновување.Совршено за хоби, занаети, автомобил, графика, привремени тетоважи, торта декорација, ликовната уметност, ноктите уметност, итн.!.Универзалниот спреј пиштол кит, погоден за почетници како и напредни уметници, лесно за ракување.Опремен со два млазници, може да направи вашата работа многу подетални обезбедува прецизни спреј контрола.Функција : 1. Мултифункционален воздух pen може да се користи за супер фини детали прскање, целокупната прскање или позадина прскање.2. Универзалниот спреј пиштол кит, погоден за почетници како и напредни уметници, лесно за ракување.3. Погоден за повеќето сликарство апликации и повеќето сликарство медиуми, гравитацијата се хранат дизајн за лесна течност обновување.4. Совршено за хоби, занаети, автомобил, графика, привремени тетоважи, торта декорација, ликовната уметност, ноктите уметност, итн.!5. Опремен со два млазници, може да направи вашата работа многу подетални обезбедува прецизни спреј контрола.Спецификација : Предмет Тип : Сликарство Airbrush Material : Copper Color : Sier Fluid Првенство Капацитет : 7cc Needle Дијаметар : Прибл.Прибл. 0.2 мм/0.008 во, 0,3 mm/0.012 во, 0.5 mm/0.020 in Nozzle Дијаметар : Прибл.Прибл. 0.2 мм/0.008 во, 0.5 mm/0.020 in Feed Начин : Гравитацијата Type Application : Може да се користи за цртање сликање, шминка, figurine сликарство, итн.Пакет Листа : 1 x Сликарство Airbrush1 x Manual1 x Wrench1 x 0.2 мм Needle1 x 0.5 mm Needle1 x 0.2 мм Млазницата Сет(Млазницата Маска+Млазницата)1 x 0.5 mm Млазницата Сет(Млазницата Маска+Млазницата)1 x Airbrush Адаптер.

Особините

Item Type:
Painting Airbrush
Material:
Copper
Color:
Sier
Fluid Cup Capacity:
7cc
Needle Diameter:
Approx. Approx. 0.2mm/0.008in, 0.3mm/0.012in, 0.5mm/0.020in
Nozzle Diameter:
Approx. Approx. 0.2mm/0.008in, 0.5mm/0.020in
Feed Way:
Gravity Type
Application:
Can be used for drawing painting, makeup, figurine painting, etc.
Package List:
1 x Painting Airbrush1 x Manual :
1 x Wrench :
1 x 0.2mm Needle :
1 x 0.5mm Needle :
1 x 0.2mm Nozzle Set(Nozzle Cover+Nozzle) :
1 x 0.5mm Nozzle Set(Nozzle Cover+Nozzle) :
1 x Airbrush Adaptor :

Најдобрите понуди во категоријата