• Свеж
Сина Меч Platinum Двојна Предност за Безбедност жилети страна на Господ ножеви

Сина Меч Platinum Двојна Предност за Безбедност жилети страна на Господ ножеви

DEN 448.56
Достапно е за нарачката

Стока

20 Пакети од 5 секој - Вкупно 100 ножеви.Сина Меч Platinum Жилети.Исклучителен квалитет ножеви понудени на голема цена.Секој сечилото е индивидуално восок хартија завиткани.Направени во Египет страна на Господ Избричат.Сина Меч Platinum обложени двојна предност за безбедност жилети се направени во Египет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата