• Свеж
Oatey 39012 1.5 во. NPT ABS во Линија на Пропустливи, Црна

Oatey 39012 1.5 во. NPT ABS во Линија на Пропустливи, Црна

DEN 444.00
Достапно е за нарачката

Стока

ABS изградба.Се користи за да се пропустливи мозоци линии.Помага во спречување на канализација гас од влезат во вашиот дом.Притисни за да се поврзете.Пролет-натоварени да го отворите со негативен притисок и да завршам со позитивен притисок.Механички се пропустливи инсталира на мозоци линија и отвори линијата без да му канализација гас за да ја внесете во својот дом.Достапни во било кој chrome или ABS & спакувани во polybag.За venting тоне, кади, Тушеви, машини за перење, итн.Ја елиминира потребата за средните купишта.Механички се Пропустливи инсталира на мозоци линија и отвори линијата без да му канализација гас за да ја внесете во својот дом.За venting тоне, кади, тушеви, итн.Достапни во било кој chrome или црна.Црна Боја.Опис На Производот Oatey?Во Линија на Пропустливи заменува средно водовод отвори за заштита на стапици во кујни и бањи.Во Линија на Пропустливи заменува било средно водовод пропустливи заштита на стапици на кујната.Што се распаѓа на исцрпувања акција предизвикани од одвод на вода.Ја спречува канализација гас избега од мозоци тоне, бања басени, када, туш, и машини за перење во домот.Од Производителот Oatey производи може да се најде во две групи : станбени и комерцијални апликации и имаат постигнато одлични бренд име признавање на потрошувачите.Сите производи се поткрепени со највисок квалитет и техничка поддршка на корисниците програми во индустријата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата