• Свеж
CLOZZERS Божиќ Украс Складирање Кутија, Прилагодлив Dividers Продавници до 64 Украси, Засилен Рачки за Лесна за Носење, Тешки, Отпорен на Вода и Солза Доказ Материјал

CLOZZERS Божиќ Украс Складирање Кутија, Прилагодлив Dividers Продавници до 64 Украси, Засилен Рачки за Лесна

DEN 311.28
Достапно е за нарачката

Стока

Украс Складирање Кутија : По празниците, едноставно место до 64 украси во овој здрав кутија со 3 слоеви на одделни прегради.Кутија мерки 12 x 12 x 12" во големина.Прилагодливи Dividers : Ова е одличен Божиќ украс за складирање решение со прилагодливи dividers дека може да се организира за да се справи со украси од различни големини.Солза Доказ & Отпорен на Вода : Со тешки, солза-доказ и отпорен на вода материјал вашиот украси ќе останат заштитени за многу години.Јасно Картичка за Идентификација : Кога имате повеќе сетови или колекции на украси, тоа сигурно е убаво да се биде во можност да етикета нив, така додадовме корисна транспарентен џеб за лична карта.Засилен Рачки за Силна Контрола : Лесно и внимателно да ги носите вашите скапоцени украси за таванот или за складирање барака со здрав засилен се справува!.CLOZZERS' голем венец и гарланд торба е здрав и одговара на венци до 30 инчи, широк и транспарентен картичка ви овозможува да ја етикетата тоа.На украс кутии функција одделни прегради за крајна заштита и прилагодливи dividers кои се вклопуваат до 64 украси.На подарок заврши организатор е премиум под-на кревет чување на сад дека ќе го задржи вашето подарок заврши организирани.Тоа е доволно голем за да ги собере 18-24 ролни и се одликува со еластична бендови да се задржи ролни на различни висини, во место, како и 2 големи џебови за чување на додатоци и потрошен материјал.Елката торба е здрав и совршен избор за вашиот голем Новогодишни елки, место на парчиња од вашата елка во оваа силна торба со пространа внатрешност, поштенски и навивам во плакарот или продавница во таванот за safekeeping.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата