• Свеж
ОРЕОЛ 4013WB Вдлабнати Само-Flanged Бела Трим со Бела Одбивни, 4

ОРЕОЛ 4013WB Вдлабнати Само-Flanged Бела Трим со Бела Одбивни, 4

DEN 611.04
Достапно е за нарачката

Стока

Работи со светилки кои се енергетски ефикасни.Авто-flanged метал бела одбивни, бела уреденост.Прилагодлив во употреба со различни светилка видови.Триење клипови задржи на трим блиску до Таванот.E26 завртка база скратува/компатибилен со халоген, блескаво, LED и CFL светилки. 4 инчен full Конус метал одбивни со авто-flanged трим прстен.Карактеристики триење клип задржување.За користење со H99 серија куќишта само.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата