• Свеж
YUMOYA Мини Летало за Деца,РК Летало за Почетници - Височина на Чекање,Автоматско Ротирање,3D Флип,Хоби РК Quadcopters & Multirotors детски Играчки Авион и Играчки

YUMOYA Мини Летало за Деца,РК Летало за Почетници - Височина на Чекање,Автоматско Ротирање,3D Флип,Хоби РК Quadcopters

DEN 2263.20
Достапно е за нарачката

Стока

【Забава Трикови】Оваа мини Брзо прилагодливи.Погоден за внатрешна или надворешна лет.Мали тело, голема забава!. 【Авто-лебди】Височина задржете овозможува quadcopter да лебди во тековната висина.Започнете или земја со еден клуч кој го прави овој џеб играчка полесно да се игра.Супер стабилност под ваша контрола. 【Мини Преносни】Носи играчи голема забава насекаде за партија, училиште, риболов, пешачењето, долго патување итн.Дефинитивно голем роденден/Божиќ/празник подароци за децата или пријатели!. 【БЕЗБЕДНА & ТРАЈНИ】На структурирани стил и ЧЕТИРИ здрав пропелер чувари обезбедува безбеден лет кој ќе ги штити вашите деца да се избегнува телесна повреда од врти пропелери.Високо квалитетна ABS материјал да го издржат безброј несреќи или пад. 【НАЈДОБРИТЕ ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ја e-mail на нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. -Здраво!Добредојдовте во мојата продавница!Ви посакувам среќен ден!Одговара за Возраста 6+ Подобрување на децата' и координација, способност помеѓу очите и рацете и практикување на нивната способност за ракување.Најдобрите Подароци за Деца се, Црн петок, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Таткото Ден, Сајбер понеделник, ноќта на Вештерките, Божиќ, денот на Благодарноста, Децата Ден, бадник, Нова Година склопот на подарок.Definetly деца' омилен подарок, родител-дете активности, домашна забава, хоби колекција.Учи да Лета РК!Неговите компактни димензии и стабилен лет карактеристики го прават тоа идеална тренер за прв пат пилоти, моќен електричен мотор овозможува лесна работа и одлични перформанси.Лета на отворено во мали паркови, на спортски области - или дури и во затворен простор во текот на кошаркарското игралиште! 【Спецификација】Производ Големина : 3.9 x 1.2 x 3.9 inches Remote Растојание : околу 100 ft Playing Време : 10+ mins Charging време : 1 часа【Пакување Листа】:1 * рк airplane1 * remote1 * 3.7 V/300m Ah литиум battery2 * AAA батерии за далечинскиот(Не се вклучени )1 * полнење преку usb кабел【ве Молиме да Се Напомене Пред Купување】:1.Ве молиме целосно да ја наполните батеријата пред летање на авион.Децата првата операција бара возрасни водство и надзор.2. Ве молиме лета авионот во широк место, така што нема влијание нешто и се оштетени лесно.Авионот е светлината-пондериран и тоа не може да лета во правец на брзина над 3 m/s.3. Пракса е од суштинско значење за почетник за контрола на авион, добро.4. Авионот на носот може да ја прекинеме ако се урна во ѕидот или во земјата во голема мера.Ќе мора да се држи носот со лепак ако тоа се случи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата