• Свеж
BuyPlastic Бела ABS (Haircell Текстура) Пластична Фолија 1/16 x 24 x 48

BuyPlastic Бела ABS (Haircell Текстура) Пластична Фолија 1/16 x 24 x 48

DEN 575.76
Достапно е за нарачката

Стока

Вистинските Димензии - 23.75" x 47.75" (Поради сечење kerf ширина).одлична димензионална стабилност.лесно да сликам и лепак.се користи за структурните апликации кога влијание на отпорноста, силата, и вкочанетост се потребни.ниска цена инженеринг пластика која е лесно да се машина и измислуваат.Acrylonitrile butadiene styrene.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата