• Свеж
Mepra AZB10181113 Леонардо Овошје Нож со Шупливи Рачка – [Пакет на 24], 20.8 cm, од не ' Рѓосувачки Челик Заврши, машина за миење Садови Безбедно Садови

Mepra AZB10181113 Леонардо Овошје Нож со Шупливи Рачка – [Пакет на 24], 20.8 cm, од не ' Рѓосувачки Челик Заврши,

DEN 1982.40
Достапно е за нарачката

Стока

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.ИТАЛИЈАНСКИ ИЗРАБОТЕНИ ДИЗАЈНИ : Mepra е познат за иновативност во дизајнот, благодарение на соработки со важни италијански дизајнери како што се Angelo Mangiarotti.Сега ќе можете да лесно да се донесе парче Направени во Италија историјата на вашата маса.Се ДОЖИВЕЕ НЕШТО ПОСЕБНО : На Леонардо flatware колекција од Mepra зрачи со луксузни како начин на живот.Нејзиниот кул, минимално, секси стил е инспириран од влијателни дизајнери како Angelo Mangiarotti и возвишен низ генерации, на традицијата, техника и врвен материјали.ВИСОКА ОТПОРНОСТ на ПРИБОР за јадење : јадење приборот за јадење во собата е направен со користење на не ' рѓосувачки челик 18/10. Оваа челик содржи повеќе од 5% на легирање елементи и е многу силна.Материјалот останува непроменета со корозија и оксидација.MEPRA ОВОШЈЕ НОЖ : на Располагање во собата на 24, ова Овошје Нож е 20.8 cm долга и има шупливи се справи.Тоа има нерѓосувачки челик заврши и се користи за да се заврши табела settings.Тоа се користи од страна на ресторани, хотели, кафулиња и банкети.Достапни во собата на 24, ова Овошје Нож е 20.8 cm долга и има шупливи се справи.Тоа има нерѓосувачки челик заврши и се користи за да се заврши табела settings.Тоа се користи од страна на ресторани, хотели, кафулиња и банкети.На Леонардо flatware колекција од Mepra зрачи со луксузни како начин на живот.Нејзиниот кул, минимално, секси стил е инспириран од влијателни дизајнери како Angelo Mangiarotti и возвишен низ генерации, на традицијата, техника и врвен материјали.Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата