• Свеж
Kwan Занаети Големи Димензии Мрежа Пластични Втиснување Папки за-Карта во донесувањето Одлуки Scrapbooking и Други Хартија Занаети, 19.7x19.7cm

Kwan Занаети Големи Димензии Мрежа Пластични Втиснување Папки за-Карта во донесувањето Одлуки Scrapbooking и

DEN 215.76
Достапно е за нарачката

Стока

- Висок квалитет на Шаблон Врежана за хартија изработката. - Шаблон се вклопуваат во популарната emboosing машини,лесен за употреба. - Одлично за карта во донесувањето одлуки scrapbooking и други хартија занаети. - Материјал : Пластика. Големина : 19.7x19.7cm. - Висок квалитет на Шаблон Врежана за труд изработка - Образец се вклопуваат во популарната emboosing машини,лесен за употреба - Одлично за карта во донесувањето одлуки scrapbooking и други хартија занаети - Материјал : Пластика - Боја : Јасна - Size : 19.7x19.7cm.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата