• Свеж
СЛИК Мерач 102D-158F 1.5 Dial, 0/160 psi Опсег, 1/8 Машки NPT Врска Големина, Центар Назад Планината Сува Притисок Мерач со Црна Челик Случај, Месинг Internals, Хром Рамки, и Пластични Ле

СЛИК Мерач 102D-158F 1.5 Dial, 0/160 psi Опсег, 1/8 Машки NPT Врска Големина, Центар Назад Планината Сува Притисок

DEN 218.16
Достапно е за нарачката

Стока

Црна Челик Случај И Со Хром Рамки.Дувачкиот Приклучок И Движење.Phosphor Бронза Bourdon Цевка.Сува Не-Fillable. 3-2-3 % Точност.Ефтин комунални мерач за широка комерцијални и индустриски пазари.Погоден за воздух, вода, нафта, гас или други медиуми не корозивни да месинг.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата