• Свеж
Озборн 00022258SP 22258Sp Абразивен Четка, 4

Озборн 00022258SP 22258Sp Абразивен Четка, 4

DEN 524.40
Достапно е за нарачката

Стока

Мал Дијаметар Crimped Жица Четки се специјално дизајнирани за ефикасно четкање работата на внатрешните површини и други тешко да се постигне места.Мал Дијаметар Четки може да се монтира, singly или во мултипли, директно на вратило на преносни алатка.Апликации : ID Чистење, Deburring, Рѓа, Скала, Јаглерод и Отпорност на Отстранување.пакет димензии : 10.921 cm L x10.668 cm W x3.81 см Х. Абразивен Четка. 4" Дијаметар, 5/8" Арбор Дупка, 180 ронки Силициум Карбид Пополни Материјал, Круг Crimped Филамент Форма, 0.035" Филамент Дијаметар, 5/8" Лице Ширина, 3/4" Трим Должина, 12000 Макс. ВРТЕЖИ во минута.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата