• Свеж
Бебе Гнездо Замена Покрие | Премиум Квалитет Памук | Противалергиски Безделник Покрие | [Вклопува Dockatot Делукс+ Доковите] (Покрива Само) (Розева)

Бебе Гнездо Замена Покрие | Премиум Квалитет Памук | Противалергиски Безделник Покрие | [Вклопува Dockatot Делукс+

DEN 959.76
Достапно е за нарачката

Стока

Машина перат и може да се собори исушени.Произведени од дише и противалергиски материјали.Mexxi замена опфаќа не зачува топлината, вашето бебе нема да се загреат и да се чувствувате непријатност за време на нап пати.Висок квалитет на патентите и стрес-слободен snap копчето куќишта обезбеди најдобар родителски искуство.Нашата маска е супер лесно да се стави на вашиот обвинителна клупа за разлика од сите други замена маски на пазарот.MEXXI опфаќа се одлична замена за Делукс приклучете го покрива.Ако вие ги поседувате или за планирање на купување на една клупа, мора да имате резервни покрие бидејќи тоа е многу погодно да имаат повеќе опфаќа така што може да се мијат и се префрлите кога тие се валкани.Вие не мора да потрошите богатство за едноставна работа како покритие.MEXXI нуди премиум квалитет резервни опфаќа по пристапни цени.Ние не правиме компромис на квалитет и безбедност.Ние занает нашите покрива со големо внимание на детали и Ние спроведе строга контрола на квалитетот во текот на и по завршувањето на процесот на производство.Ние ги користиме противалергиски и премиум меки ткаенини за да бидете сигурни дека тие не предизвикуваат иритација на кожата исип.Рачки за затварање на капакот се направи тоа многу лесно транспорт вашиот обвинителна клупа.Ние инсталиран трајни патентите и брзо копче за затворање да се направи животот лесно.MEXXI резервни покрие доаѓа во прекрасен пакување, ако сакате да даде како подарок.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата