• Свеж
CDDJJ Аквариум Декорација Додатоци Декоративни Карпи Риба Резервоарот Уредување Украси Смола Rockery Пејзаж Оркестарот

CDDJJ Аквариум Декорација Додатоци Декоративни Карпи Риба Резервоарот Уредување Украси Смола Rockery Пејзаж

DEN 1900.80
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : смола.Променете го вашиот аквариум во убава глетка.Направени од смола, Безбедни и не се токсични.Уникатен дизајн , живи бои, реална слика.Се создаде природни и природно животната средина за рибите.Дава засолниште, криејќи места, места за забава на риба.Тоа може да се користи како исклучителен подарок за вашите роднини и пријатели.Број на модел : Аквариум пејзаж ornaments Aquatic Украси Тип : Декоративни Rocks Material : resinproduct категорија : Смола craftsfunction : Пејзаж decorationaquarium декорација : риба aquariumfish резервоарот додатоци : Вештачки Mountain Change вашиот аквариум во убава глетка.Направени од смола, Безбедни и не се токсични.Уникатен дизајн , живи бои, реална слика.Се создаде природни и природно животната средина за рибите.Дава засолниште, криејќи места, места за забава на риба.Тоа може да се користи како исклучителен подарок за вашите роднини и пријатели.Пакетот вклучува : 1 Аквариум декорација Забелешка : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме погледнете го доби производ.Ви благодариме за вашето разбирање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата