• Свеж
Григориј Унисекс е 65586/1041 Класичен Кеси-Префрлете се Прашка, (Црна), 17 x 8 x 33

Григориј Унисекс е 65586/1041 Класичен Кеси-Префрлете се Прашка, (Црна), 17 x 8 x 33

DEN 1482.48
Достапно е за нарачката

Стока

Производителот гаранција може да не се применува.Да се носи на едното или на другото рамо.Патент вертикална пред џеб со interal додаток ракав и клучните фоб.Главната преграда со големи, zippered отворање и внатрешно раздвојување ракав.Мраз секира/пешачење пол јамка и lash рака.Целосно поместена, burly рамо, рака.Zippered, вертикална пред џеб со внатрешна додаток ракав и клучните фоб.Може да се носи на едното или на другото рамо и го носат сите ваши дневни essentials.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата