• Свеж
QYK -Куче Поводник Стигнале,Led Светло и Измет Чанти,До 110 LB,360° Метежот-Слободен Куче Leashes Мали и Средни Кучиња,5m Тешки Стигнале Куче Поводник,Зелена

QYK -Куче Поводник Стигнале,Led Светло и Измет Чанти,До 110 LB,360° Метежот-Слободен Куче Leashes Мали и Средни

DEN 263.76
Достапно е за нарачката

Стока

- [Куче Поводник е Погодна за Кучиња Под 110 кг 5m стигнале куче поводник дава повеќе слобода за вашето домашно милениче.Погоден за мали, средни и големи кучиња под 110lbs. - [Ergnomic Против пролизгување МЕКА Рачка] Стилски изглед, контрола одговара на човековата рака, удобно и да не се лизга.И кучето поводник е флексибилен и да се носат-отпорни, отпорни на влечење и влечење. - [Лесен за Употреба со 3 во 1 Функционални Поводник] Едно Копче за Заклучување Систем со Брз Заклучување, го Паузирате и да го Отклучите Копчето.Лесно Roll-On и Тек-Исклучи со вашиот палец само.LED светло се зголеми безбедноста за кучиња и нивните сопственици, рано наутро или доцна во ноќта.И Измет Кеси ви овозможува брзо да се исчисти.стигнале, и 360° метежот-слободни го прави силен и издржлив. - [Безбедно и Издржливи Стигнале Куче Поводник] Тешки Внатрешни Серпентина За Лесно Прилагодување Retraction за целосна контрола над вашето куче е безбедноста.Издржливи најлон лента со rustproof вртливата кука, стабилен влијание-отпорни АБС материјал куче поводник. - [Recommed Подароци Изберете] Со најновите update 3 во 1 куче lasg retrectable, безбедно и трајно користење.Нудат голем слобода за ur кутре под наша контрола, мора да биде голем подароци за вашето бебе домашни миленици.Вашиот момци дефинитивно ќе се допаѓа!.Спецификација : Производ големина : 15cm*19cm*4cm Suitable ѓубре торба големина : 15cm*30cm Materials : Најлон и АБС Боја : Црна Должина : 5m соодветна должина за слобода.Max.куче тежина : 110 кг.Лесно-прилагодете retraction, лесно да го прилагодите растојанието помеѓу вас и вашиот кучиња да се заштити безбедноста на домашни миленици и други пешаците.Една рака операција за Сопирање, Пауза, и за Заклучување.Брз заклучување и ослободување, лесно roll-on и тек-исклучи со вашиот палец.LED светло дизајн се зголеми видливоста и безбедност, Совршен за куче одење во текот на ноќта.Топло Совети : 1.Пакет не вклучуваат батериите, ќе мора да купите 3 ААА батерии поединечно. 2.Ве молиме обидете се вашиот најдобар да се задржи на LED светло и куче поводник се исуши.Пакет Листа : 1 x Стигнале куче поводник 1 x Монтажни светло(Батерии не се вклучени) 1 x Мулти-функција кутија.

Особините

Product size:
15cm*19cm*4cm
Suitable garbage bag size:
15cm*30cm
Materials:
Nylon and ABS
Color:
Black
Length:
5m suitable length for freedom.
Max. dog weight:
110 lbs.
Easy-adjust retraction, easily adjust the distance between you and your dogs to protect the safety of pets and other pedestrians. :
One-handed operation for Braking, Pause, and Lock. Quick lock and release, easy roll-on and roll-off with your thumb. :
LED light design increase visibility and security, Perfect for walking dog at night. :
Warm Tips:
1.Package doesn't include batteries, you have to purchase 3 AAA batteries individually. :
2.Please try your best to keep the LED light and dog leash dry. :
Package List:
1 x Retractable dog leash :
1 x Detachable flashlight(Batteries are not included) :
1 x Multi-function box :

Најдобрите понуди во категоријата