• Свеж
Може да Чен за MacBook Air 13 Инчен Случај 2020 2018 2019 Ослободување A2337 М1/A2179/A1932 со Retina Екран,Пластични тежок Случај Школка Тастатура Покрие Само Компатибилни Најновите за MacB

Може да Чен за MacBook Air 13 Инчен Случај 2020 2018 2019 Ослободување A2337 М1/A2179/A1932 со Retina Екран,Пластични

DEN 455.76
Достапно е за нарачката

Стока

【 КОМПАТИБИЛЕН СО 】Дизајнирани да Одговараат Совршено Ново За Mac Book Air 13 инчен со Retina Display & Touch ID (Модели : A1932/A2179/М1 A2337) 2020 2018 2019 Порака,ве Молиме љубезно ве молиме да проверите број на моделот на "A1xxx"на грбот на за Mac Book пред да купите. 【 ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ 】 Овој случај НЕ е компатибилен со претходната генерација На Mac Book Air 13 инчи.Ве молиме љубезно ве молиме проверете го бројот на моделот "A1xxx" на грбот на лаптоп пред купувањето, бидете сигурни дека ќе го изберете истиот број на моделот, како на листата наслов изјави "A2179" или "A1932" или "A2337". 【 ПЛАСТИЧНИ тежок СЛУЧАЈ МАТЕРИЈАЛ 】 Мазна, Мека на Допир Заврши ,Тешко Школка Случај со Гума маслени Бои за Богатите Свилен-мазна, Мека на допир, додека за Заштита за вашиот Mac Book од секојдневниот инциденти и гребнатини. 【 ФУНКЦИЈА 】 Snap на дизајн, лесно и исклучување,Целосно vented за топлинска исплата,Целосно пристап до сите порти и карактеристики, приклучок за полначот, кабел или слушалки, без отстранување на случај. 【 УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ 】Нашата Професионална Услуга Тим ќе ги реши вашите проблеми за да се осигура вашата комплетна сатисфакција во рок од 24 часа.Само КЛИКНЕТЕ ВО Мај Чен да не контактирате доколку ви треба нешто како замена,наплата,упатство за инсталација.Компатибилен со : Дизајнирана САМО за да бидат компатибилни со 2020 2018 2019 Release For Mac Book Air 13 инчен со Retina Display & Touch ID (Модели : A2337/A2179 & A1932).Ве молиме љубезно ве молиме проверете го бројот на моделот "A1xxx" на дното на за Mac Book пред купување, бидете сигурни дека тоа се совпаѓа со бројот на моделот е "A2179" или "A1932".Ослободување 2019 2020 MVFH2 LL/A, MVFM2 LL/A, MVFK2 LL/A,MVFJ2 LL/A, MVFN2 LL/A, MVFL2 LL/Ослободување 2018 MRE82 LL/A, MREE2 LL/A, MREA2 LL/A,MRE92 LL/A, MREF2 LL/A, MREC2 LL/A Спецификации Исклучителна заврши пластични тешко школка случај штити вашиот лаптоп Воздух од инциденти и гребнатини.Ултра тенок мала тежина тежок случај има 10 мл во тежина и 0.62 мм во дебелина дизајн речиси додава без губење на вашиот уред.Две парчиња од folio дизајн, лесно да се клипови на вашиот лаптоп со горниот и долниот капак.Направени од здрав поликарбонат материјал, тенок, лесен и лесна, што е многу флексибилни и издржливи, не esaily скршени.Целосно vented за безбедно топлина исплата, целосно пристап до сите копчиња и карактеристики.Snap на дизајн, лесен за лесно off.Приклучиш на вашиот кабел или слушалки, без отстранување на случај.Вклучувајќи појавување на бои за тастатурата покрие & екран заштитник & Прашина plug да се заштити вашиот лаптоп тастатура & екран против spills и contaminates.Пакетот вклучува : 1* Тешко Школка Случај ( со Горниот Капак + Задниот Капак) 1* Екран Заштитник 1* Силикони Тастатура Маска 1* Прашина приклучокот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата