• Свеж
Агол Guard Eggshell 4x48 Лепило

Агол Guard Eggshell 4x48 Лепило

DEN 2004.00
Достапно е за нарачката

Стока

Цена За : Секој Крај : Мазна Висина : 48" Монтажа : Лепило Број на Страни : 2 Агли : 1 Предмет : Агол Guard Боја : Eggshell Дебелина : 0.115" Ширина : 4" Материјал : ПВЦ Пластика Земја на Потекло (предмет на промена) : сад. 'Агол Стража, Ширина 4 In., Висина 48 Во., Мазна Завршница, Eggshell Боја, Монтажа, Лепило, Материјал ПВЦ Пластика, Дебелина 0.115 Во., Број на Страни 2, Аглите 1 '.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата