• Свеж
Реката 3D 103497-5 Изградба на Хартија (50 Листови), 24 x 36, Црна

Реката 3D 103497-5 Изградба на Хартија (50 Листови), 24 x 36, Црна

DEN 278.88
Достапно е за нарачката

Стока

Супер тешка категорија groundwood изградба на хартија. 100% од рециклираната содржина.Хартија има мека eggshell заврши.Издржливи листови се идеални за 3 D модели и ПАРЕА проекти.Киселина-слободни и рециклираат.Реката 3 D Изградба на Хартија е само супер тешка категорија изградба на хартија направена со 100% рециклирани влакна содржина.Тоа е 75% потешки и пет пати посилна од водечки национален бренд, и се рангира #1 во боја конзистентност меѓу сите groundwood изградба трудови.Издржливи листови имаат мека eggshell заврши, и се совршени за изградба на 3 D модели и широк спектар на ПАРЕА проекти.Киселина-слободни.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата