• Свеж
Pacifier Клип од Dodo Бебиња Pack of 4 + Pacifier Случај, Премиум Квалитет за Девојчиња Модерни Дизајни Универзален Држач Поводник за Pacifiers, Teething Играчка или Soothie, Бебе Туш Подарок

Pacifier Клип од Dodo Бебиња Pack of 4 + Pacifier Случај, Премиум Квалитет за Девојчиња Модерни Дизајни Универзален

DEN 239.76
Достапно е за нарачката

Стока

Убави Модерни Дизајни - Овие бебе pacifier метален клип сет со стилски дизајн ќе изгледа одлично на бебе момчиња и девојчиња, со тоа е тренди модели.Тоа совршено ќе се одржи pacifiers или teething играчки блиску до вашето бебе да ја задржиш чисти.Лесен За Употреба & Safe - Универзална јамка ќе се вклопи во поголемиот дел од pacifier брендови и различни teething soothers.Не-токсични, доведе слободни, phthalate слободни, и целосно да се усогласат со мали делови и остар раб прописи кои ги одржуваме нашите малечки безбедно.Премиум Qualifty & Издржливи - Висок квалитет на вода-отпорни полиестер ќе престојува трајни дури и кога тоа влажни од лига.Трае долго како вашиот малку еден расте и ги задржува од губење на нивните pacifier или soothie некогаш повторно.Екстра Стилски Pacifier Носителот - Ќе се задржи на pacifier подготвен да се користи и чиста.Чувајте го во вашата торба или висат на вашиот шетач.Овој несекојдневен сет го прави совршен за вашата мало за лична употреба или како единствена бебе туш подарок. 100% Гаранција за квалитет - сакаме нашите клиенти и ДОВЕРБА на нашите производи, па ако поради некоја причина не сте задоволни со вашиот нов бебе pacifier клипови, може да ги врати за целосна наплата без прашања праша, па цел твое денес!.Dodo Бебиња нуди едноставен, стилски решенија да се направи дена со твоите бебето малку полесно.Од лига лигавче и pacifier клипови за да burp облека и swaddle ќебиња, нашиот додаток поставува функција практичен дизајн, квалитет на материјали и on-тренд отпечатоци да се задржи бебето чувство удобен и во потрага симпатична.Во прилог на нашите паметни производ комбинации, ние нудиме внимателен специјалност додатоци, вклучувајќи младата главата перници, патување менување на влошки, и кабриолет старечки марами.Опрема да се добие преку оние неуредна родителството моменти и назад за да ужива во животот со бебето.Dodo Бебиња поставува и додатоци направи идеален туш или празник подароци, тие се одлични за порибување на вашиот сопствен пелена торба, премногу.Dodo Бебиња прави практичен, функционален, високо-квалитетни производи за вашите скапоцени малку еден.Од нашите популарни bandana лига bibs и 100% памук муслин burp облека да се најде pacifier додатоци и пелена торба essentials, секој предмет е дизајниран со бебето удобност – и вашиот зафатен родителски живот – во умот.Акции на бебе соба со радосна, но и практичен Dodo Бебиња утврди дека ви помогне да се справи со неуредна делови на бебето се грижат така што да можат да поминуваат повеќе време со фокус на убавините на семејниот живот.Тоа е насмевка време!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата