• Свеж
Littelfuse AGC1BP AGC Серија 3AG Стакло Кертриџ Осигурач - Пакет од 5

Littelfuse AGC1BP AGC Серија 3AG Стакло Кертриџ Осигурач - Пакет од 5

DEN 125.28
Достапно е за нарачката

Стока

Првично застана за "сите стакло".Тие се разликуваат по должина, дијаметар и amperage оценка.Модел број на производот : AGC1 BP.Земја на потекло : Кина.Првично застана за "сите стакло. "Автомобилската индустрија ги користи "AG" префикс (AGC, АGW) за повеќето стакло осигурувачи.Тие се разликуваат по должина, дијаметар и amperage оценка.Напон Оценка : 32 V AC/DC, 250 V може да биде заменет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата