• Свеж
Intenso 2,5-Инчен 512GB SATA III Врвни Перформанси Цврста Состојба Диск (3812450)

Intenso 2,5-Инчен 512GB SATA III Врвни Перформанси Цврста Состојба Диск (3812450)

DEN 3556.80
Достапно е за нарачката

Стока

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова Цврста Состојба диск на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.SATA III (6gbs).Германија е Врвен Бренд.Искуство Ултра Високи Перформанси на вашиот лаптоп, ТИВКО, ниска моќност и ултра висок шок.Перформанси : 540 MB/s Чита; 470 MB/s; 256 MB Кеш.ПАМЕТНИ и TRIM команда поддршка. 2 годишна гаранција. 104x70x9 мм, 83g.Intenso SSD 2,5" 512 GB SATA III ВРВОТ Цврста Состојба Диск.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата