• Свеж
Siemens 3RP1505-2AP30 Цврста Состојба временско Реле, Индустриски Домување, 22.5 мм, Кафез Менгеме Терминал, 8 Функција, 1 КО Контакт Елементи, од 0,05 s-100h Временски Опсег, AC/DC 24 200-24

Siemens 3RP1505-2AP30 Цврста Состојба временско Реле, Индустриски Домување, 22.5 мм, Кафез Менгеме Терминал,

DEN 2027.76
Достапно е за нарачката

Стока

Мулти-функција на времето реле, 8-функција, 22.5 мм ширина. 24-240 V AC/DC напон, 1 changeover прекинувач, кафез-стегач за конекција. Од 0,05 s 100h временски опсег.УЛ Наведени и АДС уверение за обезбедување на квалитетот.Siemens произведува електронски производи за автоматизација на зграда, индустриски дискови, осветлување, енергија генерација, медицинска опрема, и железнички превоз.Компанијата, основана во 1847 и со седиште во Германија, ги исполнува Меѓународните Стандарди Организација (ISO) стандарди 14001, 9001 и ТС 16949.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата