• Свеж
Onforu 2 Пакет 100W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина, 11000LM Супер Светло Отворено Безбедност Светла, IP66 Водоотпорен Надвор Потоп Светлината, 5000K дневна светлина Бела Floodlight з

Onforu 2 Пакет 100W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина, 11000LM Супер Светло Отворено Безбедност Светла, IP66 Водоотпорен

DEN 1415.76
Достапно е за нарачката

Стока

100w поплави светла со 140 светла LED монистра го замени 500 W халоген сијалица.Обезбедување на широк осветлување област.Усвојување на мушка површината дизајн за надградена матирано леќа.Тоа им помага да се дисперзирани извор на светлина, бидете светлина мека.IP66 водоотпорен : Направен од Умре-фрлија алуминиумски домување, светлината може да работат и во снег, лапавица, снег.Со д-тип на топлина мијалник дизајн, светлината е ефикасен во dissipating топлина, избегнување текот-напон, над-коло.Лесно се инсталира : Со неколку едноставни жици чекори,светлината може да се инсталира на плафон, ѕид, земјата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата