• Свеж
Egurs Мини Ѕвона 200pcs 8мм Злато Jingle Bells Мали Занаетчиски Ѕвона

Egurs Мини Ѕвона 200pcs 8мм Злато Jingle Bells Мали Занаетчиски Ѕвона

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

Боја : Златна.Материјал : Божиќ декорација ѕвона се направени од метал, што се направи весели звук.Разни големини : ние нудиме различни големина за вас да изберете.Божиќ jingle bells произведени во electroplating процес, една педа ѕвона се издржливи и практични, анти-оксидација, може да се чува долгорочно висок сјај.Идеален за Божиќ дома декорација, DIY занаети , круг ѕвона занаети, накит pendant, ѕид hangings подарок пакување, празник декорација, музика на одлуки.Пакетот вклучува : 200pcs Злато Мал бел .Потребно за празници : да ги користите овие ѕвона за да додадете повеќе содржина за секој домашна декорација погоден за Божиќ дома декорација, DIY занаети, накит pendant, ѕид hangings подарок пакување, празник декорација, музика одлуки, итн.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата