• Свеж
Тип C Безжични Полнење USB Приемник ЧИ Безжичен Полнач Примачот за паметен Телефон со Тип C Интерфејс, за P9 Плус, Nexus 6P 5X, Чест V8, за G5/G6, за 4C 4S 5, за Pro5 Pro6 и Повеќе

Тип C Безжични Полнење USB Приемник ЧИ Безжичен Полнач Примачот за паметен Телефон со Тип C Интерфејс, за P9

DEN 210.96
Достапно е за нарачката

Стока

[Спецификација] : Полнење Тековната 1000m A; Големина 85x45x0.55 mm / 3.35x1.77x0.02 во; 5 V A. 1.5 [Безжични Полнење Приемник] : Овој тип C ЧИ приемник ви овозможи едноставно да се постават вашиот мобилен телефон за полнење подлога за полнење. [Лесен за Употреба] : безжичниот полнач приемник модул усвојува 0.02 ултра тенок дизајн; Компактен и лесен, лесно да се plug-внатре и надвор. [Fitment] : Ова usb-C ЧИ приемник одговара за P9 плус, Nexus 6 P 5 X, Чест V8, G5/G6, 4 C 4 S 5, Pro5 Pro6 и Повеќе; На повеќе компатибилни модел детали, ве молиме погледнете го опис на производот подолу. [Забелешка Пред Цел] : осигурајте се дека вашиот мобилен телефон поддржува Тип-C USB, и тоа е лоциран во центарот на мобилен.Карактеристики : 1. Компактен и лесен, без зголемување на дополнителна тежина на вашиот телефон.2. На трајни приклучок е лесно да се plug-внатре и надвор.3. Што ќе ви овозможи да едноставно се постават вашиот мобилен телефон за полнење подлога за полнење.4. Брза безжична полнење примачот за вашите уреди со USB3.1 тип C интерфејс.5. Обезбеди брза безжична полнење, работи добро со било Чи-от за безжичен полнач.Спецификации : Компатибилен Со : Сите Чи-от за безжична charger Charging ефикасност : >80%Примање на далечина : 2 -6 mm Output напон : 5 VOutput струја : 1.5 ACharging Струја : 1000m AWorking Фреквенција : 100-200 KHz Color : Black Size : 85x45x0.55мм/3.35x1.77x0.02in Compatible со Тип C уреди : За P9/P9 Плус, за Google Nexus 6 P, за Чест V8, за LG G5/G6, за LG и Google Nexus 5 X, за Oneplus 2/3/3 T, за 10, за 4 C 4 S 5, за Meizu Pro5/Pro6, за Lumia 950/950 XL, за Letv1/1s/pro/максимум, за ZTE AXON максимум, за ZUK Z1 и други уреди со USB3.1 тип C port Package се Вклучени : 1 x Тип C Чи Полнење Receiver If на безжични полнење ресиверот може да не работи, обидете се со двојна проверка за да се отфрли следниве прво, пред контактирајте со продавачот : 1. Обидете се со други безжични полначи за да се види дали тоа е полнач е issue2. Полетување вашиот телефон случај да се види ако случајот не е компатибилен со безжично полнење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата