• Свеж
LittleMachineShop.com 2.5 Вежба Притиснете Менгеме На Назад (4140)

LittleMachineShop.com 2.5 Вежба Притиснете Менгеме На Назад (4140)

DEN 478.80
Достапно е за нарачката

Стока

Леано железо изградба.Вертикална и хоризонтална V-жлебови во фиксна вилица. 2.5" вилицата отворање. 2.5" вилицата ширина. 1.5" вилицата длабочина. 2.5" Вежба притиснете менгеме на назад.Леано железо конструкција со вертикални и хоризонтални V-жлебови во фиксна и вилиците.Вилици отвори 2.5" (63.5 mm) и се 2.5" (63.5 mm) широк.Вилицата длабочина е 1.5" (38.1 mm).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата