• Свеж
Дрво Пура Ashtray за Отворено Патио - Уникатен Дрвен Пепел Послужавник - Кул Décor и Додатоци Подарок Сет за Бурбон Љубовници, Пушачите и Мажите (4 Слотови)

Дрво Пура Ashtray за Отворено Патио - Уникатен Дрвен Пепел Послужавник - Кул Décor и Додатоци Подарок Сет за

DEN 479.76
Достапно е за нарачката

Стока

Цврсто Дрво.Уникатен Внимателен Подарок : дрво пура ashtray изгризано вистински гранка сечење, а потоа запечати со убаво сјајни стаклен.Секое парче е различен и единствен, Совршен подарок за пури пушачи - дечко, татко, свршеник, сопруг и пријатели подарок за мажите подарок за тато, подарок идеи за мажи подарок поставува и за мажите.Совршен Décor и Прибор : Убави и цврсти décor за отворено патио, дворот, покриен биро и кафе на маса, како и персонализирана пура држачот.Отворено Ashtray : внатрешноста На сад е обликувано и доволно длабоко, тоа го спречува пепел од тоа да биде разнесена од страна на ветрот; усна е доволно широка за да се одморат голем пура лесно.На совршено издлабена divots задржете она што се пушењето.Лесен за да го Испразните и Исчистете : исчистиме со lysol избрише и тоа ќе не остави никакви горат марки или мириса по употребата.Не се лизга душеци на дното за да се направи пура носителот стојат рамно и тивко.избегнувајте wobble и се врти на маса. **ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ** : .Бидејќи нашиот пура ashtray се рачно изработени од природни цврсто дрво, во форма и боја може да се разликува од слик емисии на , ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве МОЛИМЕ да ги споделите со нас и ние ќе работиме напорно за да се стави насмевка се врати на вашето лице!.Персоналните дрво ashtray - На дрвени пура ashtray изгризано вистински гранка сечење, а потоа запечати со убаво сјајни стаклен.Секое парче има апсолутна различни остри и боја.така, некои ashtray се тешки, а некои се лесни.Perferct подарок за пури љубовник - A thoughtful подарок за него.Подарок на пура пушач во вашиот живот со оваа рустикални пура ashtray.Убави и цврсти совршен décor ashtray прави импресивен подарок за Денот на Таткото, Groomsmen подароци, родендени, Божиќ и Денот на Вљубените.Прекрасен мирис од вистински природен дрво - Доаѓа во малку сомот satchel која помага да се задржи во прекрасната органски pinewood мирис.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата