• Свеж
LIUCM Чај Лажица Сол Лажичка Лажичка за Мерење Кунг Фу Чај Остава Прибор

LIUCM Чај Лажица Сол Лажичка Лажичка за Мерење Кунг Фу Чај Остава Прибор

DEN 41.28
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : Бамбус.Големина : вкупната должина е околу 18cm и ширина на лопата е околу 6*2.5 cm.Се користи за да се извади чај лисја од чај тегла, и мерка на чај лисја.Бамбус чај лажица, парична казна изработка и elegrant.Пакетот Вклучува : 1pcs.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата