• Свеж
6.6 FT Лизгачки Штала Вратата Хардвер за Полнење, Одговара 36-40 Широк Вратата Панел, Мирно и Тивко, Тешки и Цврсти, Лесно да го Инсталирате -Вклучува Чекор-по-Чекор Инста

6.6 FT Лизгачки Штала Вратата Хардвер за Полнење, Одговара 36-40 Широк Вратата Панел, Мирно и Тивко, Тешки и

DEN 1343.76
Достапно е за нарачката

Стока

Зошто да Изберете HBL' : Со 1/4 од трошоците, можете да го добиете целата штала вратата хардвер комплет тука! !!!Нема Потреба да се купат дополнителни рачки за вашиот штала врата !!!.Штала Вратата Хардвер Комплет вклучува : 2x 3.3 FT Шини, 1 x Штала Рачки на вратите,5x Железнички Изолација, 2x Ролки, 2x Врата Застанува,2x Крајот Капи,1x Кат Водич,1x Хексадецимален за Скролување; за Сите други потребни хардверски е вклучена како можете да го видите во сликите.За 16 инчен студ.( НА ВРАТАТА НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.).Без ПРОБЛЕМИ на 6.6 ft Железнички одговара на врата завртување на ширина : 36"-40", одговара на вратата панел дебелина : 1 3/8" и 1 3/4".Вистинскиот избор за вашиот дом : ние обезбеди 100% ПРОДАВАЧОТ ГАРАНЦИЈА - Ако вашиот предмет ќе пристигне defectived, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги испрати замена и без наплата за исчезнати/дефект делови.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да ви помогнат да се реши тоа. 2 x 3.3 FT Шини : Железнички е направен од цврст 1/4" дебела јаглероден челик, заврши со многу издржливи боени.Одговара на врата завртување на ширина : 36"-40". 2 × Закачалки : рака на закачалката е изработена од страна 1/4" дебела јаглероден челик и воланот е направен од страна на должност најлон, многу издржливи и мазна. 2 × Вратата Затки : Вратата тапа слајд долж железничкиот и стегне надолу во кој било момент за да го запрете вашето врати каде што сакате, и тие се cushioned од гума капи за тивко се затвори. 2 * Анти-џемпери - оние малку круг дискови - оди на врвот на врата и нема да овозможи вратата да биде укината исклучување железнички освен ако тие се сврте.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата