• Свеж
МАНИЧНА ПАНИКА Волшебната Шума Боја на Косата 2PK

МАНИЧНА ПАНИКА Волшебната Шума Боја на Косата 2PK

DEN 863.52
Достапно е за нарачката

Стока

Не шампон.Манична Паника делумно продира коса вратило со помали боја молекули од трајна боја на косата.Бидете сигурни дека за да се овозможи на косата да се излади целосно пред испирањето надвор боја.Волшебната Шума е длабоко теал зелена коса боја со сини нијанси, што дава темна коса, питу тонови.СИНА МОЛЊА помага да се отстранат сите несакани brassiness во косата, ФЛЕШ МОЛЊА ПРОШИРИЈА 40 Том е нашиот супер сила кајгана комплет, помоќен од ФЛЕШ МОЛЊА 30 vol.Оваа боја може да даде богородица, unbleached коса, зелени тонови, но за најдобри резултати препорачуваме осветлување на косата да средно ниво 7 русокоса или полесни пред употреба.Постојани бои косата содржат амонијак и бараат пероксид да навлезат и во врска со губење на вратило.Кремот може да стане малку пенлив.Про Совет : .Mixable Бои И Тонови; Сите МАНИЧНА ПАНИКА Бои Косата Се Безбедни Да се Меша за Да Креирате Сопствени Нијанси Изработка На Можностите На Нијанси Бескрајни; се Комбинираат во Секое Формула Со Pastelizer Да се Создаде Мека На Тренд во Пастелни Нијанси.Волшебната Шума Коса Боја Боја; Длабока Теал Зелена Коса Боја Со Сини Нијанси, Што Дава Темна Коса Питу Тонови; За Најдобри Резултати Препорачуваме Осветлување На Косата Да Средно Ниво Седум Русокоса Или Полесни Пред Употреба.Не состојба. Исплакнете со студена вода подалеку од вашето лице и тело се додека водата тече јасно.Нашиот производ е нежна и да не бара инвеститорот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата