• Свеж
Сирење Засилувач Нож во Собата за Charcuterie Одбор, Сирење Одбор Charcuterie Ножеви Сет, Сирење Прибор Сет од не ' Рѓосувачки Челик Виножито, 2-Пакет

Сирење Засилувач Нож во Собата за Charcuterie Одбор, Сирење Одбор Charcuterie Ножеви Сет, Сирење Прибор Сет

DEN 383.76
Достапно е за нарачката

Стока

** Сет на 2 ** ќе добие 2 парчиња шарени сирење ножеви на 8.9". ** Високо Квалитетни Материјали ** Овие ножеви се направена од високо квалитетни нерѓосувачки челик, никогаш не го виткајте или ' рѓа, доста издржливи, исто така, не грижете се за боја-пролевање и бојата е не-токсични и може да се користи со леснотија. ** Лесен За Чистење ** Само едноставно исплакнете со млаз вода или работат преку машина за миење садови, машина за миење Садови Безбедно. ** Широко се користи ** Користење на свадба, роденден, Божиќ, денот на Благодарноста пасење маса, итн.Овие сирење ножеви се совршени за regale гости и пријатели. ** Фантастично Шарени ** бојата на сирење ножеви е убава виножито кој е совршен за вашата кујна.Сирење Ножеви Поставите Шарени Прибор Виножито.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата