• Свеж
FAKEME 12V Инфраред ПИР Сензор за Движење Детектор на 360° Дома Таванот Светлина Светилка Префрлате

FAKEME 12V Инфраред ПИР Сензор за Движење Детектор на 360° Дома Таванот Светлина Светилка Префрлате

DEN 287.76
Достапно е за нарачката

Стока

ХОДНИКОТ вклучување НА СВЕТЛИНАТА ВО ТЕМНИНАТА : авто on, auto off, доцнењето може да се прилагоди на 30-350 S;.Се применува за автоматско осветлување на коридорите, тоалети, подруми, магацини, гаражи и сл., автоматска контрола on/off за вентилација, издувните вентилатори, и други електрични апарати; 10 A тековната контролорот;.Ја прилагодува осветленоста : 5-500 лукс ширина на опсег; Чувствителни switch + постојана светлина прекинувач, 2 во 1 : прво притисни за постојано осветлување, sencond притисни промени на senstive осветлување;.Статус индикација : Индуктивен ефикасни LED индикација за лесна инсталација и отстранување на анализа.Температурна компензација : Topite има температурна компензација чип за да се намали уреди со покажувач на далечина (5m-8m ) погодени од температурата.Опис : - ХОДНИКОТ вклучување НА СВЕТЛИНАТА ВО ТЕМНИНАТА : авто on, auto off, доцнењето може да се прилагоди на 30-350 S; - се Применува за автоматско осветлување на коридорите, тоалети, подруми, магацини, гаражи и сл., автоматска контрола on/off за вентилација, издувните вентилатори, и други електрични апарати; 10 A тековната контролорот; - ја прилагодува Осветленоста : 5-500 лукс ширина на опсег; Чувствителни switch + постојана светлина прекинувач, 2 во 1 : прво притисни за постојано осветлување, sencond притисни промени на senstive осветлување; - Статус индикација : Индуктивен ефикасни LED индикација за лесна инсталација и отстранување на анализа. - Температурна компензација : Topite има температурна компензација чип за да се намали уреди со покажувач на далечина (5m-8m ) погодени од температурата.Спецификација : - Материјали : ABS - Size : Прибл. 88 x 88mm/ 3.46 x 3.46 инчен - Откривање Спектар : 5-8m - Работа Напон : 12 VPackage Вклучува : 1 Парче Сензор Switch2 Парче Screws Your задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата