• Свеж
GORGECRAFT Тавански Вентилатор Повлече Синџир, 14 Инчи Светлина и Фан Кабелот хируршка постапка со Конектор 3мм Дијаметар Beaded Топката Фан Повлече Синџир за Таванот Светл

GORGECRAFT Тавански Вентилатор Повлече Синџир, 14 Инчи Светлина и Фан Кабелот хируршка постапка со Конектор

DEN 287.52
Достапно е за нарачката

Стока

❤[ПАКЕТ И ГОЛЕМИНА] : Вклучува 2 парчиња повлече синџири.Фан повлече синџир lenth:33cm/13".Светлината се повлече синџир lenth:35.5 cm/14".Украс сијалица, големина : 45x19mm/1.77"x0.75".Украс фан големина : 3x15mm/0.12"x0.59".можете лесно да се качи на синџир со синџир конектор. ❤[СИГУРЕН МАТЕРИЈАЛ] : На таванот фан повлече синџир е составен од цврсти легури, обезбедува стабилност и сила и овој љубител се повлече синџир extender е многу повеќе трајни и не е лесно да ' рѓа. ❤[ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА] : едноставно исечете ја саканата должина на повлече синџир да се инсталира на место. ❤[СТИЛСКИ ДИЗАЈН] : Со вентилатор и сијалица дизајн, ти никогаш нема да се меша на утврдување на кои се префрлите контроли кои. ❤[ШИРОКА ПРИМЕНА] : Ова тавански вентилатор повлече синџир се користи за осветлување & фанови, таванот фанови & вентилација.Тоа ќе се подобрат и збогатување на бојата на вашата дневна соба и да се замени скршен се повлече синџир.GORGECRAFT Тавански Вентилатор Повлече Синџир,14 Инчи Светлина и Фан Кабелот хируршка постапка со Конектор 3мм Дијаметар Beaded Топката Фан Повлече Синџир За Таванот Светлина Светилка Фан на Оваа тавански вентилатор повлече синџир поставување одговара на БИЛО тавански вентилатор СОВРШЕНО!Голем таванот фанови, современи таванот фанови, отворено таванот фанови и се повеќе!Боја : Антички Бронза Пакет : 2 buc се повлече синџири Големина : Светло се повлече синџир lenth:35.5 cm/14".Фан повлече синџир lenth:33cm/13".Украс сијалица, големина : 45x19mm/1.77"x0.75".Украс фан големина : 3x15mm/0.12"x0.59".Специјален дизајн : Ти никогаш нема да се меша на утврдување на кои се префрлите контроли кои поради фан и сијалица дизајн.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата