• Свеж
Мини Шеф Bookbags, Мажите И Жените Спорт Салата Вреќа Drawstring Ранци

Мини Шеф Bookbags, Мажите И Жените Спорт Салата Вреќа Drawstring Ранци

DEN 590.40
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : полиестер.висок квалитет на материјалите направи да се чувствуваат удобно кога се носи.Убаво ppattern и машина перат : печатени шема прави вашата торба живописни и модата.се перат е задолжително за секој drawstring торба.Наменети за употреба : овие нашите мажи ранци се совршени за фитнес, спорт, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, тимска работа, обука и многу повеќе!салата торба drawstring се исто така прекрасен подарок идеја за мажи, жени и деца.Голем патент џеб големина : 16.5" l x 14.2" w инчен-може да се сместат на мобилен телефон, паричник, чаши, чадор или други предмети.Тоа совршен избор за специјален подарок.главен материјал : полиестер.ранец себе лесни, правење на вашиот пат релаксирачки.светло-тежина сметководствената вредност и совршен за факултет, работа, викенд оклопни, патуваат, пешачење, кампување, лов, пешачење, велосипедизам и други активности на отворено.оваа салата спортски ранец може да трае долго време, дури и во суровата средина.нема повеќе да се грижите за загадувачките вашиот cinch кеса, бидејќи овие салата вреќа машина се перат, обновливи и издржливи.боја може да се разликуваат малку поради светлосни ефекти.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата