• Свеж
Wansan Дрвени Ѕид Кука 26 англиски Писмо Тешки Само Лепило Куки за Предмети за Домаќинството Торби за Облека Клучеви

Wansan Дрвени Ѕид Кука 26 англиски Писмо Тешки Само Лепило Куки за Предмети за Домаќинството Торби за Облека

DEN 173.28
Достапно е за нарачката

Стока

☛Премиум Метална Кука - Тоа не е лесно да ' рѓа, мазна и заоблени рабови.Тоа нема да се оштети виси објекти.Мали, лесни и разновиден. ☛Совршен Украс - Дрвени куки висат дневната соба ѕид за да се создаде романтична романса, додавајќи вистинска смисла на елеганција во вашиот дом за внатрешни работи.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Овој Класичен ѕид монтирани кука е лесно да го инсталирате во вашиот дом.Тоа може да носи тешки облека или други виси објекти. ☛Идеален Подарок - Писмото кука е погодна како спомен подарок или роденденски подарок за партнерот или роднина кој е со него. ☛Да одговара на Вашите Потреби - Куки се погодни за било влезот или поминување, особено во бањи и кујни да се откажам облека, кеси, кеси, копчиња, кујнски прибор, крпи, перење материјали и повеќе.На јадицата дава многу простор за бесење предмети.Кука со уметност почит кон вас, кои работат напорно.Кога ќе се уморни од одење дома и отворање на вратата за да висат на копчињата и кеси, верувам дека мора да се стави долу на притисок во текот на целиот ден.На кука може да се инсталира во бањата да се откажам крпа, и на целиот ден на работа е исцрпена.Можете да се мијат твоето лице дома и да се мијат рацете и да се измијат замор.Мулти Функција Кука - На кука може да се монтира зад вратата, и кука може да се стави на вашата торба, за скролување, шопинг торба, облека, итн.Тоа изгледа уредно и точен, не ќе бидат изгубени, и може да се преземе кога ќе излезе.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата