• Свеж
100PCS Транзистори BC547C BC547 0.1 A/45V NPN Транзистори ДА-92

100PCS Транзистори BC547C BC547 0.1 A/45V NPN Транзистори ДА-92

DEN 2083.20
Достапно е за нарачката

Стока

Квалитетот на производот е добар.Ние сме професионални Електронски Компоненти и модул производителот.Можете да барате клучни зборови во нашата продавница.Јас верувам дека може да се најдат на модулите што треба.САД и Канада Проценува Време на Испорака : 6-24 дена(trackable),- Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-8 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $150, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата