• Свеж
FNJJLU Женска Влечки Мека Кадифен Влечки Дома Затворен Влечки Памук Мека-Soled Влечки Унисекс Лизга-На Чевлички

FNJJLU Женска Влечки Мека Кадифен Влечки Дома Затворен Влечки Памук Мека-Soled Влечки Унисекс Лизга-На Чевлички

DEN 1960.80
Достапно е за нарачката

Стока

На insole на овој дом чевли се направени од здрав висока густина мемориска пена, што ќе ви овозможи да се одморите нозете, по долго ден на одење.Answer : ___________________________ NOTE : Како Различни Компјутери Екранот Боите Различно,Бојата На самиот Објект Може да се Разликува Малку Од Горенаведените Слики.Донесе дополнителни удобноста на вашиот заслужената нозе. [Задржи топло и светло] Лесно да се стави на и полетување, да ги задржи вашите нозе топло. [Одлична за подароци] Овие влечки вклучуваат жените големини и мажите големини.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата