• Свеж
UpBright AC Кабелот за Напојување Компатибилен со Korg i3 DTR-2000 Тритон Екстремни 61 88 Копче на Тастатурата T3 М1 M1R EXM1 ЕКС М1 EXM1R ЕКС M1R ЕКС МИР M1REX М3 61 M361 01w/fd 01R/W 61 01/w Про X2, X3 Pa3X Pa2X Pa

UpBright AC Кабелот за Напојување Компатибилен со Korg i3 DTR-2000 Тритон Екстремни 61 88 Копче на Тастатурата

DEN 252.00
Достапно е за нарачката

Стока

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.одговара : Korg OASYS Систем Студио OASYS76 Музика работна Станица; KORG ТРИТОН МУЗИКА работна СТАНИЦА ТАСТАТУРА ЕКСТРЕМНИ 61; KORG D32 XD D3200 Д-3200 32 XD Мулти Песна Рекордер;.одговара : Korg PA800 Тастатура (Забелешка : Оваа ставка е AC кабелот за напојување САМО.).одговара : Korg Kronos 2 8 73-Копче 88 Копче Синтисајзер работна Станица тастатура KRONOS2; KORG работна станица синтисајзер KRONOS2-61 Kronos 2 6 Music Работа Станица 61 Клучни;.Up Bright Нови AC ВО Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Води За Korg i3 DTR-2000 Дигитален Решетката Решетката-Mountable Гитара Тјунер, Тритон Екстремни 61 88 Копче Синтисајзер Тастатура, Т3 М1 M1 R EXM1 ЕКС М1 EXM1 R ЕКС M1 R ЕКС МИР M1 REX М3 61 M361, 01w/fd 01 R/W 61 клучни 01/w Про X2, X3, Pa3 X Pa2 X Pa1 X Про 76 копче Arranger Музика работна Станица Синтисајзер Копчињата на Тастатурата.Up Bright Нови AC ВО Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Води За Korg DTR-2000 Дигитален Решетката Решетката-Mountable Гитара Тјунер, Тритон Екстремни 61 88 Копче Синтисајзер Тастатура, Т3 М1 M1 R EXM1 ЕКС М1 EXM1 R ЕКС M1 R ЕКС МИР M1 REX М3 61 M361, 01w/fd 01 R/W 61 клучни 01/w Про X2, X3, Pa3 X Pa2 X Pa1 X Про 76 копче Arranger Музика работна Станица Синтисајзер Копчињата на Тастатурата CECCCROHS 100-240.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата