• Свеж
Kinchila 4-Pack Читање Очила Сина Светлина Блокирање,Мода Плоштадот Рамка за Мажи Жени,Анти-Отсјај УВ Дигитални напрегање на очите Компјутер Читатели 2.75

Kinchila 4-Pack Читање Очила Сина Светлина Блокирање,Мода Плоштадот Рамка за Мажи Жени,Анти-Отсјај УВ Дигитални

DEN 407.52
Достапно е за нарачката

Стока

{Анти-Сина Светлина Очила}сина светлина блокатор со UV400 заштита.Дали сте со користење на компјутер и мобилен телефон, или гледајќи ТЕЛЕВИЗИЈА и други електронски уреди, тоа е во состојба да ги блокира штетните сина светлина објавен од страна на агенцијата за електронски екран. {Новата Генерација Леќи}Со двојна технологија, имено, со донесувањето на слој слој на површината на леќите и додавање на анти сина светлина фактор во базата материјал на леќа, кој е во состојба да ви обезбеди со сина светлина заштита за долго време. {Здрав Рамка}Трајни и лесни рамка и не е лесно да се оштети, повик за дизајн на рамка ви држи изгледа професионален и модерен додека работат или читање. {Погодно поставени} Погодно сет од 4 пара очила, тоа може да направи да се запази еден пар на очила за читање во различни места, кој е многу удобен за вашата секојдневна употреба. {Обезбедување на квалитет}Ние плаќаат повеќе вниманието на квалитетот на производи и услуги на клиентите.Ако постои било каков проблем со вашиот читање очила, ве молиме контактирајте со продавачот веднаш, без никакво двоумење.Ние ќе ви понуди задоволително решение.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата