• Свеж
UpBright USB 2.0 Кабел за Податоци Кабелот за Focusrite Скарлет 2i2 2i4 18i6 1816 18i8 1818 MOSC0002 Аудио Интерфејс Самостојна Компактен Аудио Форте VRM Кутија B2 Виртуелна Скарлет 6i6 2 Генерало

UpBright USB 2.0 Кабел за Податоци Кабелот за Focusrite Скарлет 2i2 2i4 18i6 1816 18i8 1818 MOSC0002 Аудио Интерфејс

DEN 119.76
Достапно е за нарачката

Стока

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright НОВИ USB 2.0 Кабел Лаптоп КОМПЈУТЕР Податоци Sync Кабелот Доведе Компатибилен со Focusrite скарлет 2i2 2i4 18i6 1816 MOSC0002 Аудио Интерфејс Focusrite Скарлет Самостојна Компактен Аудио Студио Интерфејс, Форте Аудио Интерфејс VRM КУТИЈА B2 Виртуелен, Скарлет 6i6 (2 Генералот) Аудио USB Интерфејс, СКАРЛЕТ САМОСТОЈНА MK2 192 KHz Аудио Интерфејс.Компатибилен со : Focusrite Скарлет 18i8 1818 Втората 2 Генералот 18 Во/8 Од USB 2.0, Saffire 6 Аудио USB Интерфејс.Компатибилен со : Focusrite Форте Дигитално Снимање на Аудио USB Интерфејс.Up Bright НОВИ USB 2.0 Кабел Лаптоп КОМПЈУТЕР Податоци Sync Кабелот Доведе Компатибилен со Focusrite скарлет 2i2 2i4 18i6 1816 18i8 1818 MOSC0002 Аудио Интерфејс Focusrite Скарлет Самостојна Компактен Аудио Студио Интерфејс, Форте Аудио Интерфејс VRM КУТИЈА B2 Виртуелен, Скарлет 6i6 (2 Генералот) Аудио USB Интерфејс, СКАРЛЕТ САМОСТОЈНА MK2 192 KHz Аудио Интерфејс CECCCROHS.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата