• Свеж
Четка за Истражување 92 Спирала Пресврт Четка, Месинг, Двојно Матични, 9/16 Дијаметар, 0.005 Жица со Дијаметар, 1-1/2 месо тело Должина, 3-1/2 Должина, 1000 ВРТЕЖИ во минута (Паку?

Четка за Истражување 92 Спирала Пресврт Четка, Месинг, Двојно Матични, 9/16 Дијаметар, 0.005 Жица со Дијаметар,

DEN 1046.16
Достапно е за нарачката

Стока

Оваа четка карактеристики двојно матични, двојна спирала конструкција за максимална филамент густина.Четка е изработен од месинг. 8-32 Навој adaptors се во прилог за употреба со екстензии.Flue четка се идеални за отстранување на soot и јаглерод депозити од цевки и за чистење цевка листови.Достапни во големина 9/16" дијаметар.Осигурач со екстензии.Четка карактеристики двојно матични, двојна спирала конструкција за максимална филамент густина.Flue четка се идеални за отстранување на soot и јаглерод депозити од цевки и за чистење цевка листови.Четка е изработен од месинг. 9/16" Дијаметар.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата