• Свеж
Yanluo На Месинг Одблесокот 3/8inch OD X 3/8inch Машки NPT Конектор Цевки Вклучите Обично (Боја : Пакет од 5)

Yanluo На Месинг Одблесокот 3/8inch OD X 3/8inch Машки NPT Конектор Цевки Вклучите Обично (Боја : Пакет од 5)

DEN 945.60
Достапно е за нарачката

Стока

Materies : Brass.Net Тежина : 31g/pc.Тип : SAE 45 Степен Одблесокот Машки Конектори.Цевка Големина : 3/8inch OD.Тема : 3/8inch Машки NPT.Features Materies : Brass.Net Тежина : 31g/pc.Тип : SAE 45 Степен Одблесокот Машки Конектори.Цевка Големина : 3/8inch OD.Тема : 3/8inch Машки NPT.Издржливи и висок стандард месинг машки конектори.Најчесто се користи за да се поврзете линии за воздух, гориво, масло и инертни гасови во брз и едноставен начин.Пакет Included5 или 25pcs SAE 45 Степен Одблесокот Машки Конектор за вашиот избор.Добредојдовте на нашиот shop Wish ќе пријатен шопинг искуство.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата